Select your country/region in the menu or by clicking on the world map *
Country Selector Alternate Image
Våre SE Plus Partnere (SEPP)
     
     
     

    SEPP - Schneider Electric Plus Partner - Partneroversikt

     
     

    Liste over SEPP i Norge

    Firmanavn og adresse  Kontakt  Webadresse og e-post
    Skaaret AS
    Elgfaret 55, 2335 Stange
    Bjørn Kristiansen
    62585880 / 97555883
    www.skaaret.as
    bjorn@skaaret.as
    Elcam AS
    Birkebeinerv.26, 2316 Hamar
    Knut Inge Bråthen
    62555350 / 48267947
    www.elcam.no
    kib@elcam.no
    Elpro Industrier AS
    Selva, 7318 Agdenes
    Per Grønningen
    440006740 /98237619
    www.elpro.no
    per@elpro.no
    Fokus Elektro AS
    Evjegaten 12, 6900 Florø
    Tore Nyttingnes
    57752920 / 47878830
    www.fokuselektro.no
    tore.nyttingnes@fokuselektro.no
    Forenede Montører Notodden AS
    Tuvenbøygen 5, 3676 Notodden
    Trond Wabakken
    35025500 / 90614650
    www.fmnotodden.no
    trond@fmnotodden.no 
    Installasjonsservice AS
    Dalstuvn. 9, 2340 Løten
    Roar Klette
    62547300 / 97553381
    www.installasjonsservice.no
    roar@installasjonsservice.as
    Mifo AS
    Verftsgaten 8, 6416 Molde
    Erling Lillebostad
    71259560 / 92881311
    Johnny G. Vågen
    71259579 / 92881333
    www.mifo.no
    el@mifo.no

    jgv@mifo.no 
    OneCo Solutions AS
    Forusbeen 210, 4313 Sandnes
    Dag Helge Hoppestad
    51770202 / 90176401
    www.oneco.no
    dag.helge.hoppestad@oneco.no 

    ELPA AS
    Salhusveien 55, 5131 Nyborg

    Jørgen M.O. Almelid
    55392992 / 97579879

    www.elpa.no
    jorgen.almelid@elpa.no

    Enira Vest AS
    Kokstadveien 23 5257 Kokstad
    Frode Laksy
    95558900 / 95551313
    www.enira.no
    frode.laksy@enira.no
    Enira Øst AS
    Drammensveien 241, 3300 Hokksund
    Morten Eikre
    40049900 / 40059900
    www.enira.no
    morten@enira.no

    EL 24 Tavle AS
    Bankgata 14, 6200 Stranda

    Oddbjørn Vad  
    41242424 / 91855370 

    www.el-24.no 
    ov@el-24.no

      
     
    For mer info

    For mer info 

    Kontakt vårt kundesenter

    Kontakt Schneider Electrics kundesenter for informasjon, teknisk support, bestillinger og kvalitetsspørsmål/klager. Kundesenteret kan også hjelpe deg med å velge produkter og løsninger - og koordinerer leveransene.